Úvodní stránka
O nás
Aktuality
Adresář textilních a oděvních firem
Virtuální informační servis textil
Veř. správa-info
Technické textilie
Prezentace, veletrhy
Inzerce
Webforum
Odkazy
Kontakty
 
Administrace
 

 Technické textilie

Kvalitní odborné informace – jeden z předpokladů úspěšné restrukturalizace firmy od standardní masové produkce na výrobu technických a high tech textilií s vyšší přidanou hodnotou.

Prezentace na serveru www.textil.cz v sekci technické textilie
Prezentace v sekci TECHNICKÉ TEXTILIE je zdarma a spočívá v uvedení Vaší firmy v oblasti, kterou si sami vyberete a prolinkování na Vaše internetové stánky.

Dotazník ke stažení: Formát DOC Dotazník.doc, formát PDF Dotazník pdf.

 


 


 


Hledaný výraz:  

V této části sekce technické textilie můžete získat abstrakty z odborných zahraničních časopisů a publikací, zaměřených na textilní výrobu a obchod, na segment technických a high tech textilií. Informace jsou především v anglickém nebo v německém jazyce, proto je nutné uvádět klíčová slova v těchto jazycích.. Pokud budete mít zájem o plné verze těchto článků, odešlete prosím elektronicky požadavek. Administrátor Vám sdělí jakým způsobem a za jakých podmínek lze plné texty Vámi požadovaných informací získat. Další informační zdroje z jednotlivých oblastí přírodních a aplikovaných  věd, techniky, průmyslu a medicíny:

  • Portál STM
  • Virtuální polytechnická knihovna (VPK)
  • Souborný katalog ČR

····················································································································································  Společnost VÚB a.s. řeší za finanční podpory ze státních prostředků poskytnutých prostřednictvím Technologické agentury ČR projekt TERMOTEX, který se zabývá výzkumem a vývojem vysoce funkčních bariérových termoregulačních a termoizolačních textilií.

V rámci řešení projektu Termotex jsou rovněž sledovány odborné informační zdroje většinou zahraniční. Informace z těchto zdrojů jsou k dispozici i návštěvníkům těchto stránek. Máte-li zájem o konkrétní oblast, zadejte klíčové slovo a potvrďte Vaši volbu. Uvedené informační zdroje jsou většinou v anglickém nebo v německém jazyce, proto je nutné uvádět klíčová slova v těchto jazycích. Z důvodu ochrany autorských práv není možné volně zveřejňovat plné verze textů a jako výsledek hledání se Vám tedy zobrazí pouze zkrácené verze textů (abstrakty). Pokud budete mít zájem o plné verze těchto článků, postupujte podle pokynů na dalších stránkách.

 

 © 2004–2008 Jakub Marian