Úvodní stránka
O nás
Aktuality
Adresář textilních a oděvních firem
Virtuální informační servis textil
Veř. správa-info
Technické textilie
Prezentace, veletrhy
Inzerce
Webforum
Odkazy
Kontakty
 
Administrace
 

 Virtuální informační servis textil

V oblasti výzkumu a vývoje řeší VÚB a.s. různé projekty a zakázky pro tuzemské i zahraniční zákazníky a to jak v oblasti textilního průmyslu, tak i v oblasti textilního strojírenství. Poskytuje expertní a konzultační služby opírající se o činnost týmů zkušených odborníků a využití potřebné přístrojové techniky a vybavení. Zejména v posledních letech dosáhl VÚB a.s. v oblasti specializované odborné informatiky vysoké úrovně a stal se dodavatelem odborných informací pro řadu státních řídících a správních institucí.

V současné době VÚB a.s. řeší a realizuje za finanční podpory ze státních prostředků prostřednictvím MPO ČR, MŠMT ČR, GAČR tyto projekty výzkumu a vývoje.

V rámci projektu Virtuální informační servis TEXTIL, který se řeší za finanční podpory Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR, jsou do elektronické podoby přenášeny informace ze zahraniční odborné literatury a z dalších informačních zdrojů. Uvedené informační zdroje jsou většinou v anglickém nebo v německém jazyce, proto je nutné uvádět klíčová slova v těchto jazycích. Z důvodu ochrany autorských práv není možné volně zveřejňovat plné verze textů a jako výsledek hledání se Vám tedy zobrazí pouze zkrácené verze textů (abstrakty). Pokud budete mít zájem o plné verze těchto článků, kontaktujte administrátora.

Průřezové výstupy ze znalostních databází a dalších informačních zdrojů VÚB a.s.:

Textilní zpravodaj:

Tématická retrospektivní rešerše:

 

Pokud zde nenajdete požadované informace, doporučujeme použít následující informační zdroje:

Hledaný výraz:  


© 2004–2008 Jakub Marian